Banyo Tadilatı Konya

A+ A- 

Banyo Tadilatı Konya

Banyo Tadilatı Konya

Evinizde banyo tatdilatı yaptırmak istiyorsanız anahtar teslimi banyo tadilat tamir onarım işlerinizi yapıyoruz.

 

Banyo tadilat işi sizi yormasın evin içini inşaat alanına çevirerek her tarafı şantiye alanına çevirmiyoruz çok titiz bir şekilde ortalığı berbat etmeden banyo tadilat işlerinizi sizi yormadan yapıyoruz.

 

Banyo tadilat deyince klozet yerinden duşakabin yerine süzgeçten banyo lavabosuna kadar  tüm vitrifiye ürünlerini eğer gerekliyse yerlerini değiştirerek en iyi kullanım alanı haline getiriyor banyonuzu kullanışa daha elverişli hale getiriyoruz

 

Malesef bazı binalarda banyo alanı yeterli olmasına rağmen içerisindeki lavabo küvet yada duşakabin gibi banyo ürünlerini düzgün bir şekilde yerleştiremediklerinden dolayı banyoyu kullanmak bir işkence halini almaktadır. Bunun en iyi çözümü profesyonel çalışan bir firmaya banyo tadilatını yaptırmanızdır.

 

Banyo tadilatı sadece kullanım kolaylığı içinde değil banyoda bulunan fayansların eskimesi yada içerisinde bulunan bir küvetin sökülmesi yada klozet yoksa klozet taktırılması gibi durumlarda da tadilat gerekli olmaktadı bu gibi klozet takma işi küvet sökme yada duşakabin taktırmak içinde firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

Banyo Tadilati

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER