Banyodan Su Akıyor

A+ A- 

Banyodan Su Akıyor

Banyodan Su Akıyor

Çok katlı apartmanlarda binalarda sıkça görülen bir durum banyodan su kaçırması bu su akıntısı yada rutubetlenmesi her zaman su kaçağı ile alakalı bir durum olmayabiliyor kimi zaman fayans derz aralarındaki dolgu malzemesinin aşınması ile birlikte fayans aralarından sızan su da alt kattaki daireden su akmasına sebep olabilir.

Siz banyodaki su akıntı yapıyor mu yapmıyor mu ona göre hareket etmelisiniz. Su akıntısı varsa mutlaka temiz su tesisatında bir problem vardır, sadece rutubet varsa pissu borusundaki bir sısıntıdan olma olasılığı vardır. Rutubet olayında yukarıda bahsettiğim gibi fayans aralarından da sızıntı yapıyor olabilir.

Banyodan su akıyor sa mutlaka işinde profesyonel çalışan ekibi ile cihazları ile tam teşkilatlı çalışan firmaları tercih edin fayans aralarından olan bir kaçağı su tesisatından diye kıran bir çok ustalar gördük malesef bu sektörde o yüzden sizde durduk yere çok kısa sürede çözülebilecek bir işi hayatınıza yaymayın.

Biz Pratik tesisat olarak öncelikle banyodan su akan yerde su kaçak cihazı ile  kameralı sistem  işlemlerini yaparak makinelerle kontrol ederek inceleme yapıyoruz sonrasında yapılması geren işlem neyse ona göre çözüm üreterek en az zararla müşterimizin sorununu hallediyoruz.

Boş yere banyodan su akıyor diye kendinize dert etmeyin arayın bizi, gelelim gerekli incelemeleri yaparak sizi sonuca götürelim.

Kırmadan dökmeden en kısa sürede banyodan akan suyu keselim.

Pratik Tesisat  Sorun Çözüldü.

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER