Cihazlı Su Tesisatçı

A+ A- 

Cihazlı Su Tesisatçı

Cihazlı Su Tesisatçı

Pratik tesisat olarak biz, su kaçaklarını gelişmiş cihazlar ile bularak, müşterinin en az kayıpla bu sorundan kurtulması için çalışıyoruz. Su kaçağını tespit etmek için gerekli tüm cihazlarla su kaçağını tespit ederek kısa sürede sorunu çözüyor ve müşterilerimizin memnuniyeti ile oradan ayrılıyoruz. Bilindiği gibi su kaçakları zemin betona dağılarak en hassas yerden aşağıya akıtmaya başlar, bu akıtmayı göz önüne alarak kırılan zeminde malesef su kaçağını bulmak imkansızdır. Su kaçırmaya başladığı zaman öncelikle beton suyu emer, ve suya doyduktan sonra aşağıya vermeye başlar, ve suyu aşağıya verdiği nokta betonun en zayıf yeridir bu yüzden mutlaka su kaçak cihazları ile yerinin tespit edilerek, noktasal olarak tamir edilmelidir.

Su kaçak cihazı olmayan bir tesisatçı çağırdığınız zaman, o tesisatçı şüphelendiği yerleri kırmaya başlar ve patlak boruyu bulana kadar da kırmaya devam eder, buda sizin masrafınızın artmasına ve zaman kaybına yol açar. Halbuki Cihaz sahibi bir su tesisatçısı çağırarak işinizi yaptırısanız, hem ağır masraflardan kurtulur hemde kısa sürede sorununuz ortadan kalkar.

Peki  cihazı olan her su tesisatçısı, gerçekten makine ile bulabilir mi ? Hayır.

Çünkü su kaçak makinelerini kullanmak ayrıca bir tecrübe gerektirir, ve sesleri iyi tanıyıp analiz etmesi gerekir, belli bir para vererek su kaçak cihazı alan her kişi malesef su kaçağının yerini tespit edemeyerek yanlış yerleri kırabilmekte ve hatta su kaçağını bulamadan gitmektedir. Bunun gibi bir durum ile karşılaşmak yerine sizde mutlaka, işini düzgün yapan su kaçak tespiti işinde tecrübe sahibi su tesisatçılarına işinizi yaptırın mağdur olmayın.

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER