Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

A+ A- 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Evinizde işyerinizde su kaçağı varsa, kırmadan su kaçağı tespitini elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz. Eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Pratik tesisat olarak, son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz, müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir.

Su kaçağı binalarda sık görülen bir tesisat arızasıdır. Eski binalarda boruların çürümesiyle ortaya çıkan su kaçakları olduğu gibi, yeni binalarda da uygulama hatalarından dolayı su kaçağı görülebilmektedir. Su kaçaklarının olmaması mümkün değildir, önemli olan en az zararla arızanın nasıl giderilmesi gerektiğini bilmektir. Sizin de konutunuzda su kaçağı varsa evinizi kırdırarak değil, teknolojiyi kullanarak tespit ve onarım yapan firmaları tercih edin. Masrafınızı en aza indirin

 

Tesisatınızdaki su  kaçaklarını akustik dinleme yöntemi ile, ya da termal kameralar aracılığı ile noktasal olarak tespit ediyoruz. Kırmadan su kaçak tespiti yapmak elbette imkansız dır, ama minimum hasarla arızayı gidermek önemlidir. Arızanın çapına göre değişebilmekte olan kırılacak bölge, teknolojik aletlerimizle tespitimizden sonra genellikle bir fayans kırılarak halledilebilmektedir.

 

Eski yöntemlerle çalışan ustalarımız su kaçağını bulmak için makineye gerek yok, ben baktım mı bilirim mantığı ile adeta kendisini süper usta ilan edebilmektedir. :) Bunun gibi sözlere itimat etmeyiniz böyle bir şey söz konusu değildir, elbette tecrübeler ile bazı sonuçlar alınabilir ama bu oran %2 de kalmaktadır. Teknolojik olarak yerini noktasal olarak tespit edebileceğimiz su kaçağını, neden deneme yanılma yöntemi ile yaptırasınız ki. ? Kırmadan dökmeden bu işi yapıyoruz.

Su tespiti

Alt kata su damlatıyor, ve hergün komşunuz size bu konu hakkında şikayette bulunuyor, ve siz artık su kaçağını yaptırmak için arayışa girdiniz, bu işi yapacak bir usta arıyorsunuz. Muhtemelen burada bulunma sebebiniz olasılıkları arasında mevcut. Geçmiş  olsun öyle çok korkulacak bir şey yok, sonuç olarak artık noktasal olarak tesisatlar da ki kaçak yerini buluyoruz onarıyoruz, hem zamanınızı hemde cebinizi  koruyoruz.

Su kaçıran yeri bulmak için fayansların duvarların kırıldığını, hatta oda içerisinden boru geçiyorsa parke ve taban tahtalarının söküleceğini bir düşünün, bunun size nasıl bir maliyet getireceğini tahmin ediyorsunuzdur. Sadece maliyet değil, her bir iş için ayrı bir usta bulup her birisine ayrı zaman ayırmanız gerekir. Siz en iyisi bu işi profesyonel yapan firmamızı arayıp kırmadan su kaçağı tespiti yaptırın rahat edin.

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER