Konya Lavabo Açma

A+ A- 

Konya Lavabo Açma

Lavabo açma,  Tıkanık eğerki sifon ve süzgeç değilde boru kısmındaysa sizin lavaboyu açma ihtimaliniz pek görünmüyor. lavabo tıkanıklığı genellikle mutfakta yemek yağlarınından ve gider kısmına dökülmesinden kaynaklanıyor diğer taraftan el lavabosu tıkanıklıkları saç gibi maddeler yüzünden tıkanıyor. Özlellikle eski binalarda 50 lik diye tabir ettiğimiz pis bsu borusunun en incesi kullanılıyordui, bu sebeple eski binalarda tıkanma olasılığı daha yüksek oluyor.

lavabo açma konya

Tıkanmış lavabo nasıl açılır siz de kendi imkanlarınız ile açmaya uğraşmak isterseniz Tıkalı Lavabo Nasıl Açılır ? bu makalemizi okumanızı tavsiye ederiz. Tıkanmış lavabonun suyun yavaş gitmesi ya da tamamen suyun hiç gitmemesine ve lavaboda suyun birikmesine neden olur ve lavaboyu kullanamaz hale gelebilirsiniz. Lavabonun tıkandığı özel bir nedeni yoktur bir sürü sebepten tıkanmış olabilir, bunu burada kategorilere ayırmanın tıkanıklığın çözümünde faydalı olacaktır saç ve yağ tıkanıklıkları kimyasallar aracılığı ile açılabilir. İnşaat atıkları sebebi ile borulardan su gitmediği takdirde ona bir tesisatçının müdahele etmesi gerekir. 

Lavabo' nun altından su geliyor ise bunun sebepleri arasında lavabo tıkanıklığı olabilir çünkü suyun gideceği yer tıkalıysa su gidecek yer bulamadığı için conta kısımlarından suyu kaçıracaktır zayıf olan contalardan su daha çabuk dışa vuracaktır. 

Tıkanık lavabo koku yapar mı ? Evet tıkalı lavabo çok kötü koku yapar tıkalı olan kısımda saç yağ vb şeyler toplanarak orada zaman içerisin de kötü bir koku oluşmasına sebep olur ve gün geçtikçe daha da ağır bir koku oluşur.

 

Lavabo tıkanık açma işlemi sandığınız kadar zor bir iş değil ama sizin açma olasılığınız yok çünkü tıkanık olan kısıma tıkanık açma makinesi ile müdahale etmek gerekir.

lavabo açma

Sizin de mutfak ya da el lavabonuz tıkandıysa doğru yerdesiniz bizi arayarak Konya'da bulunduğunuz bölgeye en yakın ekibimizi size yönlendirerek tecrübeli ustalarımız tarafından sorununuzu çözüyoruz

Çözüm üreten firma pratik tesisat olarak tıkanık Konya  lavabo açma işleriniz için bizi güvenle arayabilirsiniz.

 

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER