Konya Tesisat

A+ A- 

Konya Tesisat

konya tesisat

Konya'da Tesisat İşlerinizde Bizi Arayabilirsiniz Profesyonel Ekibimiz ile Selçuklu, Meram, ve Karatay' da Hizmet Vermekteyiz. Bizi Daire Tesisatı Kalorifer Tesisatı Kombi Tesisatı Doğalgaz Tesisatıyla İlgili Her Konuda Arayabilirsiniz. Deneyimli Elemanlarımızla Birlikte Bu Sektörde 14 Yıldır Hizmet Vermekte Olan Firmamızı İç Rahatlığıyla Arayabilirsiniz

konya tesisatçı

Yaptığımız Tesisat İşlerinden Bazı Görüntüler

konya tesisat işleri

Her sektörde olduğu gibi tesisat sektöründe de işten anlamayan çıraklığını görmemiş kalfalığını görmemiş ama bu işi yaparım ben diyerek bu işe giren  usta olduğunu iddia eden yüzlerce kişi var.

Konya tesisat işlerinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız yaptığı ve yapacağı işlerde sonuna kadar işinin arkasında durarak müşterilerine gerekli tüm desteği sağlamaktadır Konya tesisat işlerinizde bizi tercih eden müşterilerimiz hiç bir zaman yanıltmadık günü birlik çıkarlar için asla çizgimizden çıkmadık.

Tesisat işi bilindiği gibi binalarda en önemli yapı taşlarından olup oldukça önemli bir iştir çünkü fayansları bitmiş tüm işi bitmiş binalarda en ufak hatada yapılan fayanslar dolaplar kırılmak zorunda kalır halbuki işinin ehil'i ustalar tarafından yapılmış olsa tesisat boruları yıllarca hizmet verir ve herhangi bir arıza vermeden yıllarca kullanılabilir.

İnşaat işlerinin artması ile birlikte ortaya çıkan usta açığını maalesef işten anlamayan bu işte ne var bende yaparım diyen kişiler tarafından kapatılmış ve ortaya bir sürü temizlenmesi gereken iş ortaya çıkmıştır bu yüzden sizde ev alacaksanız mutlaka su tesisatını yapan firmanın kim olduğu hakkında bilgi edinin.

Aldığınız evde Çıkabilecek bir su arızası durumunda siz farkedene kadar zemin betonu tarafından emilecek ve demirlerin çürümesine sebep olacaktır demirlerin çürümesi ile alakalı olarak binanın ömrünün kısalacağını göz önünde bulundurun Konya tesisat işleriniz için bizi yedi gün yirmi dört saat arayabilirsiniz

Konya TesisatARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER