Seydişehir Su Tesisatçısı

A+ A- 

Seydişehir Su Tesisatçısı

Seydişehir Su Tesisatçısı: Mevlüt Doğan

Telefon Numarası: 0532 697 43 82

Seydişehir’ de su tesisatçısı lazım olduğu vakit, zaman geçirmeden bizlere ulaşabilirsiniz. 20 yılı aşkın süredir Seydişehir ve çevresinde sıhhi tesisatçı olarak hizmet veren firmamız, profesyonel ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet etmenin mutluluğu içindeyiz.

Lavabonuz mu tıkandı? Tuvaletiniz mi tıkandı? Lavabo, tuvalet ve gider tıkanıklıklarınızı son teknoloji termal kameralı cihazlarımız ile çözüme kavuşturuyoruz. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıkları tam bir baş belasıdır. Sağlığınızı da etkileyebilecek boyutlara kadar ulaşabilen, aynı zaman da bir o kadar kötü kokuda evinizde dolaşmaya başlar. Kimyasal temizlik ürünleri ile tıkanıklıklarınızı geçici olarak açabilirsiniz. Kimyasalların ücreti göz önüne alındığın da, kullandığınız malzemelerin sağlığınızı nasıl bir tehlikeye soktuğunu göz önüne aldığınız da ve en önemlisi en kısa sürede yeniden bu sorun ile karşı karşıya kalacak olmanız, yapmış olduğunuz el emeğini de göz önüne alırsak, tıkanıklık açma cihazı olan bir firma çağırırsanız size daha uygun fiyata mal olacaktır. Tuvalet, banyo ve gider tıkanıklıklarınızı termal kameralı cihazlarımız ile tespit edip, noktasal olarak sorununuzu gideriyoruz.

Ilgın Su Tesisatçısı

Klozet rezevuar (sifon) sorunlarınızda bizi 7 / 24 arayabilirsiniz. Klozet sifonunuz su kaçırıyorsa, ömrünü tamamlamış ya da kullanıcı hatasından kaynaklı sorunlar ile karşı karşıya kalmıştırsınız demektedir. Firmaların tamirat sırasında kullanmış oldukları ürünlerin mutlaka TSE uygun ürünler olmasına isteyiniz.

Kalorifer peteklerinizin temizliklerini periyodik olarak mutlaka yaptırmanız gerekmektedir. Bakımları yapılmayan peteklerinizin içinde bir tortu oluşur. Bu çamurumsu tortu peteklerinizi ve tesisatınızın bağlantı bölgelerinde tıkanıklık yapar. Tıkalı olan bölgelere sıcak su girişi olmaz yani ısınmadığınız halde yüksek faturalar ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca bu tıkanıklıklar tesisatınızın ömrünü de azaltacaktır. Radyatör temizlikleri için günün her saati bizden bilgi alabilirsiniz.

 

Güneş enerjisi sistemleri montaj ve arızalarınızda bizim ile irtibata geçebilirsiniz. Enerji sistemlerinizdeki tüm arızalarınızda sizlerin yanınızdayız. Güneş enerjinizden sıcak su gelmiyorsa, bu sorunun birkaç nedeni olabilir. Depo bağlantı elemanlarının kireçlenmesinden dolayı, sıcak suyu salmamasından kaynaklı bir sorun olabilme olasılığı olabilir, sıcak su vanalarınızın kapalı olma olasılığı olabilir veya antifiriznizin bitmiş olma olasılığı yüksektir.

Konusunda uzman, sertifikalı ve mobil servislerimiz ile sizlerin tüm sorunlarınızda yanınızdayız.

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER