Su Kaçağı Tespiti Konya

A+ A- 

Su Kaçağı Tespiti Konya

Su Kaçağı Tespiti Konya

Evinizde işyerinizde su kaçağı mı var. Doğru yerdesiniz. Pratikon Tesisat olarak su kaçağını tespit ederek, noktasal olarak buluyoruz ve kaçak yapan yeri onarıyoruz.

Su Kaçağı Tespiti Konya

Bilindiği gibi su kaçağı genellikle ev döşeme altında, ya da toprak altında oluyor, bu gibi durumlarda su kaçağının nerede olduğunu tahmin etmek oldukça zordur, ve su kaçağını bulabilmek için bir tesisatçıdan yardım almanız gerekebilir. Tesisat ustalarının çoğu, kara düzen diye tabir edebileceğimiz  fayasn ve duvarları kırma yöntemi ile bulmaya çalışırlar, nasıl olsa kırılan fayanslar kendi evinin fayansları değildir .Şüphelendiği her yeri kırarak sonuca ulaşmaya çalışan bu tesisat ustalarından kaçının. Sizin de böyle bir su kaçağı probleminiz varsa, mutlaka cihazlarla tespit yaptırın, hem zamandan hemde cebinizden tasarruf edin.

Su kaçağı tespitini, Konya'da tüm ilçe ve mahallerine, servis araçlarımız aracılığı ile anında müdahele ediyor, ve sonuçlandırıyoruz. Su kaçağını her nerede olursa olsun, noktasal olarak bulup tamirini yapıyoruz. Su Kaçağı nereden geldiği belli olmaz, bazen mutfağınızdan akan su banyodan çıkabilir,  çünkü su akışkan olduğu için betonun en zayıf yerinden aşağıya akıtmaktadır.

Tesisatların su kaçırma sebebleri oldukça fazladır, çürümüş boru sebebi ile olabilir, ek yerlerinden kaçıryor olabilir, bilhassa ek yerlerinden kaçırmaya en çok plastik boru tesisatlarında rastlanır. Su kaçağı nereden olursa olsun, ister pis su tesisatında ister temiz su tesisatından olsun, akustik dinlenme cihazlarımız ile noktasal olarak yerini tespit edebilecek, ekip ve ekipmanlara sahip olduğumuzu belirtmek isterim. Amacımız siz değerli müşterilerimiz için gerekli çalışmaları yaparak, sizin için en uygun işlemleri yaparak zamanınızı ve cebinizi korumak. En ekonomik fiyat bizde su kaçağı tespiti işleriniz için bizden fiyat almadan kesinlikle işlerinizi yaptırmayın. Su kaçağında En iyi fiyat garantisi.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Konya

Bizi aramadan önce tavandaki, ya da duvardaki rutubet ve nemlenmenin boyutu hakkında bir önzilme yapmanızda fayda var, bizi aradığınızda size soracağımız sorular, işleminizin daha çabuk sonuca ulaşmasını sağlayacaktır. Çünkü her rutubet ya da akıntı tesisattan kaynaklanmıyor olabilir. Çoğu zaman zemindeki rutubetlerin, duvarlara çıkması sebebi ile, tesisatta sızıntı olduğunu düşünmenize sebep olabilir. Bir çok yerde karşılaştığımız ve tesisatta bir sızıntı izlenimi veren, fayans aralarının dolgusunda problem olması sonucu, yine tavandan su gelebilir. Bunun için, üst dairede bulunan ıslak zeminlerdeki fayans aralarını kontrol ediniz. Tüm kontrolleri yaptıktan sonra, su tesisatnda bir su kaçağı olduğuna karar verdiğinizde bizi arayabilirsiniz, ve noktasal olarak tespit edilmesini isteyebilirsiniz.

Hizmet almanız zorunlu değil bizi bilgi almak içinde arayabilirsiniz bilgi için hiç bir ücret talebimiz yoktur :)

 

Su kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Öncelikle size müsait olduğunuz bir gün ve saat için randevu veriyoruz. Randevuda anlaştığımız saat ve gün gelerek, evinizdeki rutubet ya da akıntı olan yeri inceliyoruz, inceleme sonucunda yapılması gereken ve bize ihtiyaç olan ekipmanlarımız ile dairenize çıkıyor ve işlemleri başlatıyoruz. Su kaçağının boyutuna göre tesisat dinleme cihazlarımızla, ve termal kameralarımız ile tesisatımızdaki sorunlu olan bölgeyi tespit ediyoruz. Noktasal olarak tespit işleminden sonra, gerektiği kadar yeri kırıyoruz, (sorunsuz şekilde fayans kırılmadan çıkarılabilirse kırmadan da işlem yapabiliyoruz) tesisattaki sızıntıya sebeb olan sorunlu bölgeyi, tekrar bir arıza vermeyecek şekilde tamir ediyoruz. Dilerseniz arızalı yeri onardıktan sonra fayans tamiritatınıda yapabiliyoruz, yani anahtar teslimi su kaçağı tespiti işlerinizi Konya'da mahalle ve semt ayırt etmeksizin profesyonel ekiplerimiz aracılığı ile, bulup tamir edip onarıp gidiyoruz.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir

Genellikle bu su kaçağı tespit işlemi 20 dakika, ya da biraz daha uzun sürebiliyor. Noktasal olarak  tespit edilen su kaçağının olduğu yer, en az hasar verecek şekilde açılarak, arızayı gideriyoruz. Kesinlikle emin olmadığımız yeri kırmıyoruz, gerekirse daha farklı cihazlar ile sorunu en az hasarla gidermenin formüllerini arıyoruz. Noktasal su kaçağı tespiti işlemi sizi birçok masraftan kurtardığı gibi, zamandan da tasarruf ettiren bir işlemdir.

Gittiğimiz birçok arızada, daha öncesinde tesisatçı getirerek evinin işyerinin çeşitli yerlerini kırdırmış olan müşterilerimiz, sonuç alamadığı için bizi çağırarak sorunu çözmemizi istemiştir. Bu gibi durumlar sizin daha çok masraf yapmanıza sebep olur.

Evinizde işyerinizde su kaçağı varsa ve heryerin kırılmasını istemiyorsanız Pratikon Tesisat'ı Tercih Edin. Mağdur olmayın.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Bu işlem için herkes tutturabildiğine fiyat vermekte olup, kim ne tutturabilirse fiyat vermektedir. Su kaçağı tespiti fiyatları, 100 lira ile 250 lira arasında değişmektedir. Tabi fiyattan daha önemli olan şey, evinize çağırdığınız ustanın o işi becerip beceremeyeceği, en önemli hususlardan bir tanesidir. Ben 100 liraya yaparım diyerek evinizin her köşesini kırıp sonuç bile alamayabilirsiniz. Bunun sonucu olarak çok daha büyük külfetlerin altına girebilirsiniz. Su kaçağı tespit fiyatlarından önce, işinizi yapabilecek ve en kısa sürede ve en az masraf ile işinizi çözebilecek ustaları tercih etmenizde fayda olduğunu unutmamanızda yarar vardır.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Evinizin Her yerini kırıp su kaçağı buldurmak, sizi ne kadar mutlu eder. Maalesef işinde uzman ekiplere yaptırılmayan işleri, ekiplerimiz düzeltmekten yorulmuş vaziyettedir. Sizde  kesinlikle işinde uzman, işine saygılı ve iletişim kurabileceğiniz kişilerden fiyat alınız. İnanın 3 5 kuruş aşağıya yaptırmak ve kar etmek için yetersiz bir ustaya denk gelirseniz size çok daha pahalıya mal olabilir :)

Bizden Su kaçağı tespiti fiyatı almadan karar vermeyin. En iyi işçilk ve fiyat garantisi bizde.ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER