Su Kaçak Tespiti Konya

A+ A- 

Su Kaçak Tespiti Konya

Evinizde işyerinizde su kaçağı mı var. Doğru yerdesiniz Pratik Tesisat olarak su kaçağını tespit ederek noktasal olarak buluyoruz ve kaçak yapan yeri onarıyoruz.

Bilindiği gibi su kaçakları genellikle beton fayans yada toprak altında oluyor bu gibi durumlarda su kaçağı nerede olduğu belli olmuyor ve su kaçağını bulabilmek için bir tesisatçıdan yardım almanız gerekir. Genellikle tesisat ustalarının bir çoğu eski düzen kırarak bulma yöntemini kullanırlar nasıl olsa kırılan fayanslar kendi evinin fayansları değildir şüphelendiği her yeri kırarak sonuca ulaşmaya çalışan bu tesisat ustalarından sakının sizin de böyle bir su kaçağı probleminiz varsa mutlaka cihazlarla tespit yaptırın hem zamandan hemde cebinizden tasarruf edin.

Su kaçak Tespitini Nasıl Yapıyoruz

Öncelikle size randevu veriyoruz su kaçağının olduğu yere verdiğimiz gün ve saatte geliyoruz öncelikle suyun çıktığı yerleri tespit ederek su kaçağının olabileceği yerlerin keşfini yapıyoruz sonrasında cihazlarımız devreye giriyor ve makinelerimiz ile kaçağın olduğundan şüphelendiğimiz bölgeleri izlemeye ve dinlemeye başlıyoruz. Genellikle bu işlem 20 dakika yada daha uzun sürebiliyor noktasal olarak  tespit edilen su kaçağının olduğu yer en hasar açılarak arızayı gideriyoruz. Kesinlikle emin olmadığımız yeri kırmıyoruz gerekirse daha farklı cihazlar ile sorunu en hasarla gidermenin formüllerini arıyoruz. Noktasal su kaçak tespiti işlemi sizi birçok masraftan kurtardığı gibi zamandan da tasarruf ettiren bir işlemdir.

Gittiğimiz birçok arızada daha öncesinde tesisatçı getirerek evinin işyerinin çeşitli yerlerini kırdırmış olan müşterilerimiz sonuç alamadığı için bizi çağırarak sorunu çözmemizi istemiştir.

Evinizde işyerinizde su kaçağı varsa ve heryerin kırılmasını istemiyorsanız Pratik Tesisat'ı Tercih Edin. Mağdur olmayın,ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER