Su Tesisat Kaçak Kimyasalı

A+ A- 

Su Tesisat Kaçak Kimyasalı

Sıhhi Tesisat Sektöründe gün Geçmiyorki Bir Yenilik Olmasın Yenilikleri takip eden firmamız pratik tesisat sizin için bu hizmeti vermektedir . Şimdi size son teknoloji bir üründen bahsedeceğim bu ürün su kaçaklarını kırmadan dökmeden basit bir uygulamayla su kaçağının yerini kendisi tespit edip onarabiliyor. Bu mucizevi ürünün ismi flex dub bu kimyasal su kaçaklarının bulunduğu tesisatlara firmamız tarafından uygulanarak garantili bir şekilde su kaçağının giderilmesini sağlıyor. Ayrıca Ürün garantili bir üründür . Kaçak Tamir Kimyasalını (flex dub) uyguluyoruz ve mucizevi bir şekilde kısa sürede su kaçağını kırmadan dökmeden çözüyoruz Flex dub Su tesisat kaçak kimyasalı insan sağlığına hiç bir zararı yoktur. uyguladığımız ilaç donma aşamasından sonra cam kıvamına gelerek sertleşmektedir. daha iyi anlamak için aşağıdaki video yu izleyebilirsiniz.

Firmamız Kullandığı İlaçlarla Uygulama sonunda Tesisatınızdaki Su Kaçağı Giderilemiyorsa Su Tesisat Kaçağı Giderilene Kadar Firmamız Hiç Bir Ücret Talep Etmiyor.

Kombi su kaçaklarını eski yöntemlerle bütün daireyi kırarak bulma işlemleri tarihe karışıyor. Firmamızın 3 yıldır üzerinde çalıştığı kaçak giderici sıvı artık güvenle piyasada profesyonel uygulamacıları ile satışa sunulmuştur. Size en yakın bayilerimizden kalorifer tesisat kaçak kimyasalı temin ederek bu probleminizi kökünden çözebilirsiniz. Kombinizin su basınç göstergesi sürekli düşüyorsa bu kimyasalı güvenle kullanabilirsiniz. Bu kimyasal kombinize herhangi bir şekilde zarar vermez. Ortalama 100 metre kare bir daire için bir litre kaçak giderici sıvı yeterlidir. Kimyasal sıvı ortalama küçük kaçaklarda ortalama 1 gün büyük kalorifer tesisat kaçaklarında ise 7 gün içerisinde kaçağı garantili olarak kaçağı kapattığı gözlenmiştir. 

Pratik Tesisat
0536 333 1 999ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER