Tesisatçı mı Lazım ?

A+ A- 

Tesisatçı mı Lazım ?

Çeşmeci mi Lazım ? Su Tesisat İşleriniz İçin Bizi 7/24 Arayabilirsiniz.

çeşmeci, cesmeci

 

Su Tesisatı, Kalorifer Tesisatı, Tesisat Tamiri, Klozet Tamiri, Tıkanık Açma, Tuvalet Taşı Değiştirme, Rezervuar Tamiri, Kısaca Tüm Sıhhi Tesisat İşleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz.

 

 

 

tesisatçı

 

Tıkanık Açma İşleri

Konya'da Çeşme İşleriniz İçin Tereddütsüz Arayabileceğiniz Bir Yer Var Konutunuzun İşyerinizin Fabrikanızın Çeşme İle Alakalı (Su Tesisatı Kalorifer Tesisatı Doğalgaz Tesisatı Yangın Tesisatı Atıksu Pissu Tesisatı)Tüm Bakım Tamir Onarım taahhüt İşleriniz İçin Bizi 24 saat Arayabilirsiniz Konya'da Tüm Semtlere Servislerimiz Vardır.
 

Günümüzde Plastik Borunun Çıkmasıyla Tesisat Ustası Sayısı Çoğalmıştır Boruyu Birbirine Yapıştırıp Tesisat Bu Kadar Kolay Düşüncesiyle Bu Sektöre Giren Kişiler İnsanları Mağdur Etmektedir. Malesef Tesisat Döşetmek İsteyen Kişiler Bu Kişilerin Düşük Fiyat Vermesine Aldanarak Sonradan Olabilecek Tesisat Arızalarından Dolayı Çok Daha Fazla Tutarlar Ödemek Zorunda Kalabilmektedir. Sizde Mağdur Olmak İstemiyor ve Arıza Sonucu Çıkabilecek Hasarlardan Dolayı Cebinizin Yanmasını İstemiyorsanız İşi Ehliyetli Kişilere Yaptırın. Kesinlikle Ustalık ve Yeterlilik Belgesi Olup Olmadığını Sorun.ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER