Tıkanık Açma Konya

A+ A- 

Tıkanık Açma Konya

Tıkanık Açma Konya

tıkanık açma konya

Kullandığımız atık su boruları zamanla tıkanabilir, bu gibi durumlarda tıkanık açma işlerinizde sizin hemen yardımınıza koşuyoruz, saat yada zaman farkı gözetmeden sürekli hizmet anlayışı içerisinde yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz, tuttuğumuz kayıtlara göre bugüne kadar yaklaşık olarak 11,273 tıkanık açma (Konya) işlemi yapmış bulunmaktayız.

Tıkanık açma işleri öyle görüldüğü gibi kolay değildir, bir çok firmanın gidip çözemeden geldiği tüm tıkanık sorunlarını çözüyoruz, tıkanmış boruyu açmak için giden ve eline yüzüne bulaştıran o kadar çok firma var ki sizi bu konuda uyarmadan geçemeyeceğim, neymiş efendim tıkanık teli ile tıkanık açıyorlarmış !!!  Böyle bir çalışma sistemi ile çalışan firmaların kırdığı borular, tıkanık boru içerisinde kalan teller, tıkanıklığı açtık diyerek parayı alıp gidenler, daha neler neler, örnekler çoğaltılabilir ama bunları burada anlatmaya kalksak bu sayfa yetmez, bu yüzden sizde tıkanık açma işlerinizde mutlaka işini bilen ustalar ile çalışın.


Tıkanıklıkları Nasıl Açıyoruz ?

 

Tıkanık Açma işlemi artık çok kolay, robot makineler ve kameralı görüntüleme sistemleri ile sorunun ne olduğunu, boruyu ne tıkadığını tespit ederek, çok daha hızlı sonuç alınarak hem zamandan tasarruf, hemde cebinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Pratik Tesisat olarak bizde siz müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli kendimizi yeniliyoruz, bunun karşılığında makine ile tıkanık açma, kamera ile tıkanık tespiti, kanal görüntüleme işlerinizi yapıyoruz. su jeti ile açıyoruz.

 

tıkanık su jeti

Gider açma işlerinizi Konya'da tüm ilçelerde sizleri bekletmeden en kısa sürede yapıyoruz.

Gider boruları, genellikle tuvalletlerden atılan cisimler tarafından tıkanıyor, bu cisimlerin başında tuvalet kağıdı geliyor, peki tuvalet kağıdı gider borusunu tıkarmı ? belki bir anda tıkamaz ama zamanla atılan kağıtlar gider borusu eklem yerlerinde birikme yapar, zamanla gider borusunun içerisini daraltmaya başlar, ve zamanla tıkanır.  Bunun yanında temizlik bezi, permatik, şişe, gibi cisimlerinde atıldığı oluyor ve bunlar giderlerin tıkanmasına sebeb oluyor. En çok karşılaştığımız tıkanıklık sebebleri, tuvalet giderinden gider diye atılan cisimlerden kaynaklanıyor. Bunun dışında gider borusu tıkanmaz mı ? Elbette Tıkanır.

tıkanıklıkları nasıl açıyoruz

Eski binalarda kireçlenmelerden dolayı, tortu oluşarak gider pis su borularının iç çapında daralma oluşur, bununla birlikte tuvaletten herhangi bir cisim atılmasa da daralan gider borusu tıkanma yapar, ve gider borusunun açılması gerekir, bunun gibi durumlarda gider açma işinde  profesyonel olan  pratik tesisat tan yardım alabilirsiniz. Tıkanık açma :) Bizim işimiz


Kırmadan Tıkanık Açma

 

Bina içerisindeki pis su borularının tıkanması oldukça can sıkan bir durumdur, ama durun artık kamera ile tıkanmış olan yeri noktasal olarak tespit ediyoruz, ve kırmadan tıkanık açma işlerinizi yapıyoruz.

kamera ile tıkanık açma

Pimaş giderleri zaman içerisinde iç çapları daraldığından, eski binalarda çok daha fazla tıkanma sorunu ortaya çıkar, açma işlemi yapılmış olmasına rağmen tekrar tıkanma olasılığı oldukça yüksektir, hele birde tıkanıklığı açan usta tıkanık olan yeri sadece makine telinin geçeceği parmak kadar açtıysa, belki usta işyerine varmadan tekrar tıkanabilir, bu yüzden kamera ile tespit edilip temizlenen borunun ne kadar temizlendiğini tekrar bir temizleme gerekip gerekmediğini tetkik etmek gerekir, yoksa haydi ben makine ile açtım bakın su da gitti demeyle bu işler olmuyor, kırmadan tıkanık açtırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz, son sistem teknik malzeme ve el aletlerimiz ile sorununuzu kökten çözüyoruz. 

 

Konya'da tıkanık açma işiniz varsa bu adres doğru adres.

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER