Tuvalet Tıkandı

A+ A- 

Tuvalet Tıkandı

Tuvalet borusu takanıklığı genellikle içerisine borudan geçemeyecek büyüklükte nesneler atıldığı zaman tıkanır yada tuvaletinizin boru çapı daraldığı içinde tıkanmış olabilir. Peki tuvalet borusu nasıl temizlenir, kendi kendinize açmak için tuvaleti tıkanan kişiler genellikle kimyasallara başvururlar ama malesef kimyasallar tıkanık bir tuvaleti açmak için yeterli değildir bunun yerine açma teli yada bir tuvalet pompası ile sorun küçük bir sorun ise çözebilirsiniz.

Tuvalet pompası ile denediniz yine açılmıyorsa çok yapılan hatalardan birisi olan tuvaletin borusunu demir çubuk tahta çubuk gibi nesneler ile açmaya çalışmayınız. Demir çubuk yada sopalar ile açmayı deneyen kişiler malesef genellikle tuvaletin hemen altında kokuyu önlemek için konulan S şeklindeki boruyu kırarak işin dahada büyümesine sebep böyle özellikle düşük zeminlerde dolgu zeminlerde S şeklindeki kırılan boruyu değiştirebilmek için tuvalet taşını kırmak gerekir. Sizde işi büyütmeden tıkanmış olan tuvaletinizi açtırmak için bu işi yapan birisinden yardım almanız daha mantıklı olacaktır.

Pratik Tesisat Konya'da tüm ilçelerde tuvalet borusu temizleme hizmeti vermektedir, tuvaletteki sorun neyse en kısa sürede gerekli tüm ekipmanlarımızla birlikte evinize işyerinize gelerek teknolojik makinelerimiz ile tıkanan tuvalet sorununuzu çözüyoruz. 

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER